CWR11FB476KCB
MFR.Part #
CWR11FB476KCB
JLCPCB Part #
C6167873
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS