CWR11FB475KBA
MFR.Part #
CWR11FB475KBA
JLCPCB Part #
C6542628
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.5Ω 4.7uF 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS