CWR11FB335KBC
MFR.Part #
CWR11FB335KBC
JLCPCB Part #
C5641835
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 5.5Ω 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS