CWR11FB335KBB
MFR.Part #
CWR11FB335KBB
JLCPCB Part #
C6542620
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 5.5Ω 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS