CWR11FB225KCA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11FB225KCA
JLCPCB Part #
C6167859
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 500nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS