CWR11FB156KCB
MFR.Part #
CWR11FB156KCB
JLCPCB Part #
C5584723
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS