CWR11FB105KCB
MFR.Part #
CWR11FB105KCB
JLCPCB Part #
C6167853
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS