CWR11DK106KCA
MFR.Part #
CWR11DK106KCA
JLCPCB Part #
C7120273
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5Ω 600nA 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors