CWR11DH476KC
MFR.Part #
CWR11DH476KC
JLCPCB Part #
C5641807
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 2.8uA 47uF 6V ±10% 2917 Tantalum Capacitors