CWR11DH335KCA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11DH335KCA
JLCPCB Part #
C7238105
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 500nA 6V 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors