CWR11DH106KCB
MFR.Part #
CWR11DH106KCB
JLCPCB Part #
C5978362
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5Ω 600nA 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors