CWR11CK107KCB
MFR.Part #
CWR11CK107KCB
JLCPCB Part #
C5978311
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors