CWR11CH107KCA
MFR.Part #
CWR11CH107KCA
JLCPCB Part #
C7120208
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors