CWR09NK684MC
MFR.Part #
CWR09NK684MC
JLCPCB Part #
C7120204
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 50V 680nF 7Ω ±20% Case-C-5113 Tantalum Capacitors