CWR09NC475KBB
MFR.Part #
CWR09NC475KBB
JLCPCB Part #
C1662483
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 4.7uF 50V ±10% 2915 Tantalum Capacitors