CWR09NC474KCC
MFR.Part #
CWR09NC474KCC
JLCPCB Part #
C6494783
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 470nF 50V 8Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors