CWR09NC474KCA
MFR.Part #
CWR09NC474KCA
JLCPCB Part #
C6167762
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 470nF 50V 8Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors