CWR09NC105JBB
MFR.Part #
CWR09NC105JBB
JLCPCB Part #
C5609522
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 50V 6Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors