CWR09NB684KC
MFR.Part #
CWR09NB684KC
JLCPCB Part #
C7237884
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 50V 680nF 7Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS