CWR09NB105JCA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09NB105JCA
JLCPCB Part #
C6494648
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 50V 6Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS