CWR09MK155KC\W
MFR.Part #
CWR09MK155KC\W
JLCPCB Part #
C5636648
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 35V 4.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors