CWR09MH105KCA\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09MH105KCA\W
JLCPCB Part #
C6543333
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 35V 6.5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors