CWR09MC684KBB
MFR.Part #
CWR09MC684KBB
JLCPCB Part #
C6892369
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 35V 680nF 8Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors