CWR09MB105KCA
MFR.Part #
CWR09MB105KCA
JLCPCB Part #
C5636467
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 35V 6.5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS