CWR09KK225KBA
MFR.Part #
CWR09KK225KBA
JLCPCB Part #
C7119589
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 3.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors