CWR09KK155KBB\TR
MFR.Part #
CWR09KK155KBB\TR
JLCPCB Part #
C6163298
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 25V 6.5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors