CWR09KK105KCB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09KK105KCB\TR
JLCPCB Part #
C7119548
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 25V 6.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors