CWR09KK105JB
MFR.Part #
CWR09KK105JB
JLCPCB Part #
C5636403
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 25V 6.5Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors