CWR09KH105JCB
MFR.Part #
CWR09KH105JCB
JLCPCB Part #
C6163274
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 25V 6.5Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors