CWR09KC225JCB
MFR.Part #
CWR09KC225JCB
JLCPCB Part #
C7119422
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 3.5Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors