CWR09KC106KBB
MFR.Part #
CWR09KC106KBB
JLCPCB Part #
C1658430
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 10uF 25V ±10% 2711 Tantalum Capacitors