CWR09JK335KCB\W
MFR.Part #
CWR09JK335KCB\W
JLCPCB Part #
C5636148
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 3.3uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors