CWR09JK335KBC
MFR.Part #
CWR09JK335KBC
JLCPCB Part #
C6493946
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 3.3uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors