CWR09JK225KBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09JK225KBA
JLCPCB Part #
C5636132
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 20V 5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors