CWR09JH225JB
MFR.Part #
CWR09JH225JB
JLCPCB Part #
C5608881
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 20V 5Ω ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors