CWR09JC155JBC
MFR.Part #
CWR09JC155JBC
JLCPCB Part #
C5635978
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 20V 6Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors