CWR09JB335KBB\W
MFR.Part #
CWR09JB335KBB\W
JLCPCB Part #
C6163017
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 3.3uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS