CWR09JB225KCA
MFR.Part #
CWR09JB225KCA
JLCPCB Part #
C6542876
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 20V 5Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS