CWR09HK335MB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09HK335MB
JLCPCB Part #
C6162970
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 3.3uF 5Ω ±20% Case-D-3825 Tantalum Capacitors