CWR09HK225KCA\W
MFR.Part #
CWR09HK225KCA\W
JLCPCB Part #
C7237303
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2.2uF 5.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors