CWR09HH335JA
MFR.Part #
CWR09HH335JA
JLCPCB Part #
C5610070
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 3.3uF 5Ω ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors