CWR09HB475KBC
MFR.Part #
CWR09HB475KBC
JLCPCB Part #
C6162825
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS