CWR09FK475KBB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09FK475KBB
JLCPCB Part #
C6542631
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 4.5Ω 4.7uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors