CWR09FH475KC\W
MFR.Part #
CWR09FH475KC\W
JLCPCB Part #
C6146686
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 4.5Ω 4.7uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors