CWR09FH335KBB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09FH335KBB
JLCPCB Part #
C6542606
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 3.3uF 5.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors