CWR09FC475KCB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09FC475KCB
JLCPCB Part #
C6494169
Package
1510
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.5Ω 4.7uF ±10% 1510 Tantalum Capacitors