CWR09FC475KBC
MFR.Part #
CWR09FC475KBC
JLCPCB Part #
C5637104
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 4.5Ω 4.7uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors