CWR09FB685KCB\TR
MFR.Part #
CWR09FB685KCB\TR
JLCPCB Part #
C6542517
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 3.5Ω 6.8uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS