CWR09FB685JCA
MFR.Part #
CWR09FB685JCA
JLCPCB Part #
C5977474
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 3.5Ω 6.8uF ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS