CWR09DC106KCB
MFR.Part #
CWR09DC106KCB
JLCPCB Part #
C6542440
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 3.5Ω 6V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors